Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Колиба

В урочищі Чорна ріка національним природним парком «Синевир» недавно завершено спорудження дерев’яної колиби. ЇЇ зведено у традиційному стилі поблизу Музею лісу і сплаву.

«Первісно колиби були тимчасовим житлом лісорубів і бокорашів, які саме в цьому урочищі колись заготовляли, сортували і сплавляли деревину річкою. Зараз подібні споруди дуже цікаві туристів. Цей об’єкт має саме рекреаційне призначення. Ми вже зараз готуємося до наступного туристичного сезону», - каже директор національного природного парку «Синевир» Микола Дербак.

Нова колиба розмістилася на пагорбі, що височить над Чорною рікою. В цій мальовничій місцевості влітку скупчуються туристи, яким цікаве бокорашське минуле. А ще звідси бере початок екологічна стежка до Дикого озера, яка користується неабиякою популярністю. Тож нова колиба на цьому туристичному місці стане ще однією родзинкою для мандрівників, де можна буде помилуватися традиційною дерев’яною архітектурою і добре відпочити.

Завдяки теплій погоді у кінці цього року вдалося відремонтувати альтанки і господарську споруду неподалік озера Синевир. До речі, дах на останній зведено з дранки, що гармонійно вписується в ландшафт і милує око. Дахи замінено ще на двох великих господарських спорудах в урочищі Остріки, поблизу центрального офісу НПП «Синевир».

21.12.2020 р.