Студенти НПУ ім. М. Драгоманова подарували підручники синполянським школярам


Про нас
Тісна співпраця між Національним природним парком «Синевир» та Національним педагогічним університетом ім. М.П. Драгоманова приносить добрі плоди й для громад сіл, що розташовані в межах парку. Так недавно студенти Інституту іноземної філології Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова, які відпочивали в Науково-навчальному центрі «Синевир», відвідали село Синевирська Поляна і подарували учням шкільні підручники.

Екскурсії територією Національного природного парку «Синевир» приємно вразили київських гостей. Унікальний музей лісу і сплаву, природне диво озеро Синевир, Реабілітаційний центр бурих ведмедів викликали неабиякий інтерес серед студентів вишу. Щоби залишити добру згадку про себе, спудеї вирішили зробити благодійний вчинок. Вони зібрали кошти і закупили для Синевирсько-Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. десять підручників з німецької мови для учнів 5-го класу. Директор школи Олена Чуп щиро дякувала драгоманівцям за цінний дарунок, який став у великій пригоді школярам.

Підручник гарно оформлений і написаний доступно для дітей, тому відразу припав до вподоби учням.

Дізнавшись про те, що школа потребує підручники й з інших дисциплін, студенти попросили директора школи скласти список необхідних книжок і пообіцяли придбати їх для Син. Полянської школи.

21.09.2014 р.


Опубліковати в twitter.com