Національний природн ий парк "Синевир" - ГОЛОВНА
Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Актуальні питання сучасної географії обговорили науковці на конференції в Ужгороді


5.074.png
5.074.png

У 4-6 жовтня в Ужгородському національному університеті відбулася ІX Міжнародна науково-практична конференція «Нові технології в геодезії, землевпорядкуванні, лісовпорядкуванні та природокористуванні». З вітальним словом перед учасниками заходу виступив директор національного природного парку «Синевир», к.ф.н. Микола Дербак. Він дав детальну характеристику сучасного стану діяльності очолюваної ним установи, наголосив на актуальності нових досліджень в галузі географії та картографії.

На форумі обговорено ряд питань, а саме: правове регулювання геодезичних, кадастрових та геоінформаційних систем; новітні тенденції розвитку картографії і картографічного виробництва; проблеми охорони та раціонального використання земель, водних і лісових ресурсів; сучасні екзогенні та техногенні процеси тощо.

Йшла мова й про актуальні проблеми природокористування та функціонування об’єктів природно-заповідного фонду Карпатського регіону. Про особливості науково-дослідної діяльності парку говорив заступник директора НПП «Синевир», к.б.н. Юрій Тюх.

Учасники конференції не оминули такі теми як сучасна освіта в географії; перспективи розвитку топографо-геодезичної і картографічної діяльності в Україні; використання ресурсного потенціалу Карпат в контексті сталого розвитку, альтернативні види енергії.

ІX Міжнародна науково-практична конференція «Нові технології в геодезії, землевпорядкуванні, лісовпорядкуванні та природокористуванні» організована і проведена Ужгородським національним університетом за взаємодії з партнерами, зокрема, національним природним парком «Синевир».

09.10.2018 р.