Зробимо наш край чистішим!


15.09.20161

Екологічна акція зі збору відпрацьованих батарейок, започаткована Національним природним парком «Синевир» ще в 2013 році, вже отримала чималу підтримку з боку місцевих громад, навчальних закладів та організацій регіону.

Проведена широка роз’яснювальна робота серед населення дала хороший результат. За цей період в регіоні зросла кількість встановлених урн для відпрацьованих малих джерел струму.

Перша партія зібраних батарейок вже була відправлена на переробку до державного підприємства «Аргентум» до міста Львова.

Варто нагадати, що одна батарейка здатна спричинити забруднення важкими металами до двох десятків квадратних метрів ґрунту, а потрапивши у річку чи іншу водойму може спричинити забруднення 400 літрів води.

Відпрацьовані пальчикові батарейки зазвичай викидають у смітники або у навколишнє середовище. Там вони розкладаються на важкі метали, зокрема, цинк, марганець, свинець, ртуть та інші несучи з собою страшну загрозу для довкілля та здоров´я людини.

З огляду на це, НПП «Синевир» запрошує всіх небайдужих долучатися до екологічної акції і своїми добрими вчинками зробити наш регіон чистішим. Викидайте батарейки правильно!

20.10.2016 р.

Опубліковати в twitter.com