Спільними зусиллями споруджено міст


Про нас
На території НПП «Синевир» знаходиться п’ять населених пунктів, у яких проживає близько 20 тис. жителів. Парк активно допомагає місцевому населенні у вирішенні певних питань. Чергове звернення пролунало від жителів села Синевир, які багато разів наголошували на тому, що дерев’яний міст у присілку Потік, знаходиться у аварійному стані і негайно потребує заміни.

У осінній період це питання стало дуже актуальним, оскільки багато людей мають земельні ділянки, дорога до яких лише одна і проходить саме серез цей міст. За територією мосту знаходяться великі ділянки лісу, які знаходять на території парку. Важливість побудови полягає в тому, що проїзд у ці лісосмуги в разі пожежі за відсутності мосту стає неможливим.

Ініціаторами для побудови нового мосту були сільський депутат Василь Гречин та місцеві жителі. Вони звернулися за допомогою до НПП «Синевир», сільської ради та підприємців, які разом зобов’язалися спорудити важливий об’єкт.

НПП «Синевир» надав бетонні конструкції для кріплення берегів мосту та відповідну техніку. Синевирська сільська рада посприяла з бетонними панелями для перекриття мосту. З організацією допомогли підприємці Оксана Савка та Олег Сятиня, які теж надали техніку. Фінансування та проведення робіт забезпечили жителі присілків, які проживають або господарюють тут. Спільними зусиллями, за короткий час, бетонний міст було побудовано.

На недавньому урочистому відкритті були присутні директор НПП «Синевир» Микола Дербак, перший заступник директора Іван Маркович, голова села Синевир Микола Куруц та сільський депутат Василь Гречин. Слова привітання висловив директор НПП «Синевир», який наголосив на тому, що місцеве населення завжди може розраховувати на підтримку та допомогу від парку. У спільних планах громади і національного парку спорудження ще одного мосту.

20.09.2014 р.


Опубліковати в twitter.com