НПП «Синевир» взяв участь у семінарі в Словаччині


15.09.20161

3-7 жовтня 2016 року в м.Попрад (Пряшівський край, Словаччина) відбувся семінар в рамках заходу «Ліси для суспільства – ліси без бар’єрів», у якому взяв участь НПП «Синевир».

Впродовж п’яти днів учасники ознайомилися з інноваційними методами і підходами в сфері надання послуг пригодницького супроводу в лісі, зокрема, розглянули наступні питання: професійний супровід відвідувачів лісу; лісова педагогіка як пригодницька форма супроводу відвідувачів в лісовому природному середовищі; робота з громадськістю і комунікація із ЗМІ; презентація природних багатств регіону; екологічна етика тощо.

Програма тренінгів акредитована Міністерством освіти, науки, досліджень і спорту Словаччини і призначена для навчання фахівців лісових організацій середньої ланки управління, працівників державного управління в галузі лісового господарства, членів лісових і екологічних організацій зі Словаччини та України, які зацікавлені в роботі з молоддю та громадськістю.

Тому в кінці тренінгу учасники після підсумкового тесту отримали відповідні сертифікати.

Приємно, що між словацькими та українським учасниками виникла активна взаємодія та співпраця, мовний бар’єр не став перешкодою, під час вправ лісової педагогіки словацькі та українські лісівники та педагоги працювали в парі, і ми впевнені – відтепер учасники тренінгу стали добрими знайомими та зможуть підтримувати зв’язки один з одним, - зазначають у ГО «Форза».

Проект «Ліси для суспільства - ліси без бар'єрів» спрямований на створення транскордонного партнерства, яке, в свою чергу, сприятиме розвитку екологічного туризму та лісової освіти і популяризації культурної та природної спадщини на прикордонних територіях. Проект має на меті поліпшити можливості багатофункціонального ведення лісового господарства шляхом надання громадських послуг для відвідувачів лісу, туристів, дітей та молоді, в тому числі інвалідів. Координатор проекту – Національний лісовий центр у Зволені, Словаччина. Партнери проекту: Міські ліси Кошице, Церковні ліси Про Популо Попрад, лісовий коледж в Пряшеві, Національна рада інвалідів в Словацькій Республіці, ГО ФОРЗА, НП«Зaчарований край», ЗОУЛМГ, Інститут підвищення кваліфікації лісівників з Норвегії. Більш детальну інформацію про проект див. на www.forsoc.org та https://www.facebook.com/forsoc.eu/ Проект фінансується грантом королівства Норвегії через Норвезький фінансовий механізм / Співфінансується державним бюджетом Словацької Республіки „Словаччина-Україна: Співпраця через кордони /„Гранти ЄЕЗ та Норвегії – Співпраця для спільних цінностей www.norwaygrants.org

17.10.2016 р.

Опубліковати в twitter.com