НПП «Синевир» зміцнює зв’язки із Чехією


rcbv2.jpg    

Директор Національного природного парку «Синевир» Микола Дербак, голова Міжгірської РДА Андрій Шекета та голова села Колочава Василь Худинець днями перебували з робочим візитом у Чеській Республіці. Мета поїздки - пошук інвестицій для вирішення проблемних питань в регіоні.

«В кризовій фінансовій ситуації, яка зараз є в Україні, важко щось зробити на місцевому рівні, - ділиться думками Колочавський сільський голова. – Єдиний вихід – це пошук інвестицій за кордоном, в країнах Європейського Союзу. Це стало робити легше після підписання у червні Угоди про асоціацію між ЄС та Україною. Особливо перспективним у наш час є написання грантів».

Саме з метою залучення грантових коштів для розвитку регіону Міжгірська делегація у Празі зустрілася із представниками посольства України в Чеській Республіці. Також завдяки чеському сенатору Томашу Їрса у місті Глибока над Влтавою було організовано семінар по написанню грантів, який провели чеські спеціалісти.

«Налагодження міжнародних зв’язків, залучення інвестицій, грантів для розвитку національного парку – одні з основних напрямків діяльності НПП «Синевир». Це дасть можливість виконувати важливі проекти задля розвитку природоохоронної установи», – наголосив директор НПП «Синевир» Микола Дербак.

 

 

    

14.10.2014 р.


Опубліковати в twitter.com