НПП «Синевир» - у списку друзів Чеської Республіки


rcbv2.jpg    rcbv3.jpg

Нещодавно Генеральне консульство Чехії у Львові організувало свято друзів Чеської Республіки - зустріч з громадами та організаціями, які співпрацюють з країною. На запрошення Генерального консула Чеської Республіки у Львові Мірослава Кліма, захід відвідали директор Національного природного парку «Синевир» Микола Дербак, голова села Колочава Василь Худинець та керівник колочавського етнографічного музею Івана Ольбрахта Наталія Тумарець.

«Між Колочавою та Чеською Республікою налагоджені тісні дружні зв’язки, - розповідає голова села Колочава Василь Худинець. – Ми вдячні чехам за допомогу, яку вони вже надали селу, і, сподіваємося, що й надалі дружні відносини із однією з найкращих країн Європейського Союзу лише покращуватимуться».

За словами директора Національного природного парку «Синевир» Миколи Дербака, налагоджується співпраця з Чехією й на природоохоронній ниві. Зокрема, вагомою подією стало підписання угоди про співпрацю з Національним парком «Крконоші» у червні цього року. «Співробітництво між природоохоронними структурами дає можливість нашим працівникам знайомитися з європейським досвідом у збереженні біорізноманіття, розвиткові екологічному туризму, менеджменті лісових та природних екосистем, долучатися до європейських проектів та грантів. Тому НПП «Синевир» надалі лише розширюватиме зв’язки із чеськими колегами», - наголосив директор НПП «Синевир» Микола Дербак.

 

 

    

13.10.2014 р.


Опубліковати в twitter.com