Пам’ятаємо своїх ветеранів!


vet1.jpg     vet2.jpg

Рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 14.12.1990 р. №45/106 світова спільнота 1 жовтня кожного року відзначає Міжнародний День громадян похилого віку, а в Україні за ініціативи Ради Організації ветеранів України, підтриманої Президентом України, з 2004 року цей день відмічають і як День ветерана.

Напередодні 1 жовтня підводяться підсумки та плануються заходи надання допомоги найбільш нужденним літнім людям, виділяються додаткові матеріальні та фінансові ресурси.

За такої нагоди у НПП «Синевир» відбулася зустріч з ветеранами праці Тереблянської долини, котрі багато років трудилися в нацпарку та колишньому лісокомбінаті, дбаючи про природні багатства краю. Шанованих гостей привітав директор НПП «Синевир» Микола Дербак, який і був ініціатором такої зустрічі. Він подякував ветеранам за їх багаторічну сумлінну працю та побажав міцного здоров’я, щастя, добра і достатку.

«Люди похилого віку – це люди, найбільше багатство яких – досвід, знання, мудрість. Тому турбота про них і відповідальність за їх долю є нашим обов’язком, - зокрема сказав Микола Дербак під час зустрічі. Він запропонував створити раду ветеранів праці, задля того, щоб активніше обстоювати свої соціальні інтереси, а НПП «Синевир» у цьому готовий всіляко сприяти.

Під час урочистостей директор нацпарку вручив ветеранам праці подяки та грошові нагороди. Для гостей також було організовано екскурсію до реабілітаційного центру бурих ведмедів, від якої гості набралися неабияких вражень.

vet3.jpg     vet4.jpg

03.10.2012 р.