Національний природн ий парк "Синевир" - ГОЛОВНА
Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Проведено конкурс дитячого малюнка «Наш боркут. Яким я його бачу?»


5.074.png       5.074.png 

Саме під такою назвою пройшов конкурс дитячого малюнка в рамках мікро-проекту «Облаштування території Колочавського родовища мінеральних вод», що реалізований ГО «Товариство «Синій Вир» за співпраці з НПП «Синевир». Мета конкурсу – привернути увагу громадськості до проблем мінерального джерела, убезпечити його від руйнування в майбутньому. Активну участь у ньому взяли учні Колочавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1.

Учні середніх класів намалювали улюблене місце відпочинку, його ідеальний вигляд. Всі вони звернули увагу на проблему засмічення території біля джерела твердими побутовими відходами. Переможцем стала робота учениці 7 класу Богдани Шпільки, яка не лише яскраво і талановито зобразила колочавський боркут, але й намалювала біля джерела кілька ящиків для різного виду сміття. Таким чином вона наголосила на гострій проблемі сортування твердих побутових відходів.

«Проект має на меті вплинути на формування екологічного світогляду місцевого населення, молоді. Дуже важливо, щоб після облаштування, джерело знову не потерпало від людських рук, не було засмічене, тож важливий процес екологічного виховання учнів. Конкурс малюнку привернув увагу до проблеми, наголосив на важливості дбайливого використання природних ресурсів, бережливого ставлення до довкілля, виховання високої екологічної культури», - каже ініціатор проекту, депутат Закарпатської обласної ради Василь Худинець.

Конкурс проведено в рамках реалізації проекту «Програма екологічних громадських ініціатив для Сходу та Заходу України». Проект реалізовувався Фондом розвитку ГО «Західноукраїнський ресурсний центр» спільно з Міністерством екології та природних ресурсів України, за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

01.10.2018 р.