НПП «Синевир» взяв участь у VIII Міжнародній науково-практичній конференції « Нові технології в геодезії, землевпорядкуванні, лісовпорядкуванні та природокористуванні»


25.07.20161 25.07.2016

З 6 по 8 жовтня на території Національного природного парку «Синевир» проходила VIII Міжнародна науково-практична конференція «Нові технології в геодезії, землевпорядкуванні, лісовпорядкуванні та природокористуванні».

Обговорити нові досягнення наукової думки в галузі дослідження Землі, розглянути актуальні проблеми природокористування та функціонування об’єктів ПЗФ, використання ресурсного потенціалу Карпат в контексті сталого розвитку, проблеми охорони та раціонального використання земель, водних та лісових ресурсів та інші наукові здобутки зібралися понад сотні учасників з різних куточків України та закордону.

Конференція відбулася за ініціативи Ужгородського національного університету, Науково-дослідного геодезичного, топографічного і картографічного інституту (Чеська республіка), Вігорлатської обсерваторії і Астрономічної обсерваторії на Колоніцком плато. (Словаччина), Групи енергетичних компаній РЕНЕР, Головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області, Управління ДСНС України у Закарпатській області, Державного підприємства «Закарпатський геодезичний центр» та Національного природного парку «Синевир».

09.08.20161

Національний природний парк «Синевир» на цій конференції представляли директор ННП «Синевир» Микола Дербак, заступник директора з НДР Юрій Тюх, головний природознавець Василь Шишига, наукові співробітники та фахівці відділу екологічної освіти. Загалом представлено шість наукових робіт, які ввійшли у збірку матеріалів VIII Міжнародної науково-практичної конференції «Нові технології в геодезії, землевпорядкуванні, лісовпорядкуванні та природокористуванні».

В рамках конференції, відповідно до програми, відбулося відкриття конференції, вітальні виступи, пленарне та три секційні засідання.

Секційне засідання «Лісокористування та природокористування» проходило у візит-центрі НПП «Синевир». На розгляд було представлено доповіді з відображенням загальнотеоретичних, методологічних та практичних проблем та досліджень у галузі вивчення правових відносин в землекористуванні лісівництв, заповідної справи, раціональному природокористуванні тощо.

Вислухавши всі доповіді та пропозиції, членами конференції були прийняті відповідні рішення. Підсумком роботи стало прийняття спільної резолюції.

Після виступів директор Микола Дербак ознайомив учасників конференції з діяльністю установи, розповів про унікальні місця НПП «Синевир» та запропонував їх відвідати.

Екскурсія до перлини Карпат – Синевирського озера, реабілітаційного центру бурих ведмедів та музею просто неба «Старе село» в селі Колочава подарували відвідувачам приємні та незабутні враження.

11.10.2016 р.

Опубліковати в twitter.com