У Синевирській школі працівники НПП «Синевир» проведи еколого-освітній захід з юннатами


Про нас Про нас

Серед багатьох засобів екологічного виховання, що сприяють підвищенню рівня екологічної культури учнів, є екологічні заняття.

Цими днями працівниками НПП «Синевир» проведено еколого-освітній захід з учнями Синевирської ЗОШ І-ІІІ ст. на тему «Екологічні принципи відносин людини з природою». Його мета – визначити які існують екологічні принципи відносин людини з природою, дізнатися про заповіді еколога та оцінити відношення учнів до природи за допомогою тесту.

В ході заняття юні природолюби довідалися, що існує 10 заповідей еколога і дійшли спільного висновку: не шкодити природі дуже легко, важливо тільки усвідомити і пам᾿ятати важливі правила. Школярі активно долучалися до дискусій та обговорень, висловлювали свої думки та бачення щодо актуальних на сьогодні питань забруднення природного середовища тощо. Для закріплення знань всім учасникам заходу роздано ілюстровані матеріали, за допомогою яких потрібно було визначити шкоду, яка можлива для рослин і тварин, вказати, як людина в даному випадку може цьому зарадити.

Наприкінці заняття своє ставлення до природи учні оцінили відповідями на запропонований їм екологічний тест. Приємно відзначити, що за результатами тестування, відношення до природи усвідомлюється учнями глибоко і правильно. Наприкінці заняття юннати отримали у подарунок цікаву еколого-освітню літературу, яка допоможе їм глибше пізнати екологічні принципи відносин у стосунках людини і природи.

Про нас Про нас

11.09.2015 р.

Опубліковати в twitter.com