У Національному природному парку «Синевир» з робочим візитом перебував директор Департаменту природно-заповідної справи Ігор Іваненко


rcbv2.jpg    rcbv3.jpg

6 і 7 жовтня у Національному природному парку «Синевир» з робочим візитом перебував директор Департаменту природно-заповідної справи Ігор Іваненко. Він ознайомився з ходом виконання намічених планів і завдань, які покладені на установу, а також провів нараду з директором парку Миколою Дербаком та керівниками підрозділів.

На зібранні обговорювалися питання удосконалення природоохоронної діяльності, впровадження сучасних екологічних технологій догляду за лісом, розвиток наукової, рекреаційної і еколого -освітньої діяльності, робота Реабілітаційного центру бурих ведмедів тощо. Учасники наради не обійшли увагою проблемні питання щодо утилізації сміття. Хоча це питання органів влади, але національний парк не може стояти осторонь, адже нерідко саме його територія засмічується. Населення ж не має де подіти відходи.

Ігор Іваненко високо оцінив старання працівників НПП «Синевир», зокрема, сказавши: «Мені приємно, що ви плануєте подальші кроки і чітко знаєте, як потрібно рухатися далі».

Директор Департаменту природно-заповідної справи привітав співробітників парку з тим, що їм вдалося відстояти внесення ділянок Синевирських пралісів до списку кандидатів на визнання їх ЮНЕСКО об’єктом Всесвітньої природної спадщини.

    

07.10.2014 р.


Опубліковати в twitter.com