Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

НПП «Синевир» провів екоосвітній захід у Вільшанській ЗОШ


У Вільшанській ЗОШ І-ІІ ступенів Хустського району відбувся екоосвітній захід за участі учнів 5-8 класів. Його організували і провели працівники НПП «Синевир», присвятивши спілкування з молоддю темі «Ліс – наш друг».

5.074.png     5.074.png    

Під час заняття школярі ознайомилися з відомостями про цінність лісу, його функції тощо. Розповіли працівники парку й про праліси НПП «Синевир», які зростають в горах, що на околиці села Вільшана. Мова йшла про їх особливе значення для природи і людини, через що ці ділянки отримали статус Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Не менш важливу роль для природи відіграють й хвойні ліси, які не дарма називають «легенями планети». Наприклад, вчені встановили, що 1 гектар ялинового лісу забезпечує річну потребу людини в кисні. Зважаючи на особливе значення хвойних насаджень, працівники парку закликали берегти їх. Під час святкування новорічних і різдвяних свят доцільно прикрашати штучні ялинки або виготовити святковий букет.

Екоосвітній захід у Вільшанській ЗОШ І-ІІ ступенів мав за мету розширити знання молоді про ліс, розвивати уміння шанобливо ставитися до природи.

04.12.2017 р.