Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Екологічна акція «Порятунок птахів» триває

Нагадуємо, що у національному природному парку «Синевир» триває екологічна акція «Порятунок птахів», долучитися до якої можуть усі бажаючі. Особливо заохочуємо молодь приєднатися до доброї справи – підгодівлі зимуючих птахів, адже не всі пернаті здатні створити для себе такі умови, щоб безпечно пережити, не загинути від голодної і холодної смерті в період морозів та снігопадів.

Можна змайструвати годівничку, розмістити її в саду і приносити туди корм. Час від часу варто навідуватися, щоб наповнювати її запаси. Птахам дуже подобається несмажене насіння соняшника, дині, плоди горобини…

Якщо немає часу на майстрування годівнички, можна застосувати простіший спосіб: підвісити на мотузці до гілки дерева сире, несолене м'ясо чи сало. До цього корму неодмінно навідаються синиці, горобці і сойки.

Спостерігати за птахами – дуже цікаве і захоплююче заняття. Відвідавши один раз годівницю, вже з нетерпінням будете чекати наступної зустрічі з пернатими. До таких занять варто залучати дітей і разом здійснювати цікаві спостереження за пернатими і фотографувати або знімати відео.

18.02.2021р.