Туризм – шлях розвитку регіону


13.01.20161

Туризм та подорожі стали невід'ємною частиною життя багатьох людей. У різних країнах ця галузь є пріоритетною у розвитку економіки. І це не дивно, адже подорожі приносять не тільки задоволення для туриста, але й чималий прибуток в бюджет. Тому зараз є велика зацікавленість в інтенсивному розвитку туризму, з’являються нові його різновиди. Популярними є традиційні різновиди, такі як історико-культурний, екологічний, сезонний, а також новітні: гастрономічний, хобі-туризм і т.д.

Україна також стала на цей шлях і впевнено рухається вперед. Адже тут є всі можливості і перспективи розвитку галузі. Географічне положення держави, її сусідство з країнами Європейського Союзу сприяє розвитку туризму. Україна володіє багатою історико-культурною, природною, індустріальною ресурсною базою, що дозволяє розвивати сталі та нові види туризму.

В Україні велика кількість національних парків, які також приваблюють туристів. Серед них Національний природний парк «Синевир», де ця галузь з кожним роком набирає обертів. Тут розвиваються такі різновиди туризму як пішохідний, екскурсійний, музейний, велосипедний, сільський… Можливості цієї території надзвичайно великі. Тут є всі перспективи для розвитку та організації таких різновидів туризму як гастрономічний, грибний, екологічний, сирний, фото-туризм, ягідний тощо.

Наявність автентичності села, природних пам'яток, верхових боліт, колоритної кухні, грибів, ягід та мальовничих краєвидів дозволяє розвивати всі ці напрямки туризму. Це в свою чергу сприятиме створенню нових робочих місць і розвитку регіону. Маріанна Мица, фахівець зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ НПП «Синевир».

25.01.2017 р

Опубліковати в twitter.com