Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Представники НПП «Синевир» провели зустріч у селі Вільшана


Працівники НПП “Синевир» провели зустріч з представниками громади села Вільшана Хустського району за участі голови сільської ради Івана Савки. Населений пункт знаходиться на півдні нацпарку. Тут проживає близько 1600 осіб.

5.074.png    5.074.png     5.074.png

На зустрічі йшла мова про роль НПП «Синевир» у житті регіону, зокрема, села Вільшана. Обговорювалися питання подальшої взаємодії нацпарку і громади, яка розпочалася з 2011 року. Тоді територія Вільшанського лісництва ДП «Хустське ЛДГ» увійшла до складу НПП «Синевир». Площа приєднаної території склала 2304,0 га.

Вільшани є унікальним в природоохоронному та соціально-рекреаційному аспектах. Мальовнича природа Вільшани, традиційне сільське господарство, працьовиті люди – усе це потенціал для розвитку туризму, зокрема, сільського. Втім є й проблеми, які потрібно вирішити, зокрема, погана дорога, проблема відходів тощо.

Туризм є перспективною галуззю, яку доцільно розвивати. Вона дає прибутки місцевим жителям і поповнює сільський бюджет. У цьому змогли переконатися мешканці інших сіл нацпарку, частина яких вже не перший рік задіяна у туристичній діяльності.

29.11.2017 р.