Працівник НПП «Синевир» пройшов курси підвищення кваліфікації з рекреаційної діяльності


Про нас
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління провела 21-25 жовтня 2013 року курси підвищення кваліфікації на тему «Нормативно-правове регулювання рекреаційної діяльності та екотуризму на природно-заповідних територіях з дотриманням екологічних вимог забезпечення їх збереження».

До викладання на курсах запрошені керівники, провідні науковці та спеціалісти Міністерства екології та природних ресурсів, Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління відповідного фаху, Державної екологічної інспекції, Національного природного парку «Голосіївський», а також науково-педагогічний персонал навчальних закладів і наукових установ України, що працюють в цьому напрямі.

Національний природний парк «Синевир» направив на курси підвищення кваліфікації своїх працівників відділу рекреації та благоустрою. Тематика курсів зацікавила державних службовців та фахівців природоохоронної сфери діяльності, представників місцевих органів самоврядування та науково-педагогічних працівників.

У навчальному процесі вивчалися нормативно-правові питання рекреаційної діяльності та екотуризму, зокрема:

- державне регулювання у сфері організації та функціонування природно-заповідного фонду України;

- взаємодія державних установ, органів місцевого самоврядування, бізнес-структур та неурядових громадських організацій у вирішенні питань сприяння розвитку екологічного туризму.

- особливості організаційно-правового режиму використання земель природно-заповідного призначення;

- правові вимоги щодо організації екотуризму та механізм залучення інвестиційних коштів у розвиток природних територій та об’єктів ПЗФ;

- прикладні аспекти організації рекреаційної діяльності на територіях та об’єктах ПЗФ України (на прикладі НПП «Голосіївський»);

- нормативи навантаження на рекреаційну територію (на прикладі НПП «Голосіївський»);

- інспектування на природно-заповідних територіях: вимоги та практичні рішення:

- принципи менеджменту і стратегії маркетингу в управлінні об’єктами ПЗФ, маркетингові комунікації в екологічному туризмі та ін.

Під час навчання проводились екскурсії за відповідною тематикою на території НПП «Голосіївський».

По закінченні курсів підвищення кваліфікації всі слухачі отримали свідоцтво державного зразка та отримали інформативний матеріал на електронних носіях.

svid2.jpg     svid3.jpg

svid4.jpg     svid5.jpg

30.10.2013 р.


Опубліковати в twitter.com