Національний природн ий парк "Синевир" - ГОЛОВНА
Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Інформація про начебто заблоковану дорогу до Синевирського озера не відповідає дійсності


Цими днями у соціальних мережах та деяких інтернет-виданнях була поширена інформація про начебто заблоковану дорогу, яка веде до Синевирського озера через обвал мосту.

Національний природний парк «Синевир» офіційно повідомляє, що дана інформація не відповідає дійсності. Дорога до озера Синевир відкрита і жодних перешкод для руху транспорту немає.

Міст, що веде в урочище Ростока, дійсно обвалився. Дана дерев’яна споруда не лежить на головній дорозі, що веде до Синевирського озера. Міст вів до урочища, де в літній період господарюють місцеві жителі, ним також користувалися природоохоронці та грибники, а жителі краю через нього доправляли сіно і дрова.

Дерев’яний міст в урочище Ростока встановлений у 2013 році, тобто він прослужив 5 років. Зараз працівники національного природного парку «Синевир» розпочинають роботу зі встановлення нового мосту.

\

Національний природний парк «Синевир» просить інтернет-видання ретельно перевіряти поширену у соціальних мережах інформацію. Подібні неправдиві інформаційні повідомлення відлякують туристів, примушують їх коригувати свої маршрути.

17.09.2018 р.