Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Делегація Львівського національного університету ім. І. Франка у НПП «Синевир»


Делегація Львівського національного університету ім. І. Франка у НПП «Синевир» 24 листопада Національний природний парк «Синевир» відвідала делегація Львівського національного університету ім. Івана Франка у складі: проректора з науково-педагогічної роботи Ярослава Гарасима, декана біологічного факультету Ігоря Хамара, декана факультету електроніки та комп’ютерних технологій Ігоря Половинка, декана факультету культури і мистецтв Романа Крохмального, декана факультету прикладної математики та інформатики Івана Дияка, декана філологічного факультету Святослава Пилипчука, декана хімічного факультету Ярослава Каличака, декана юридичного факультет Володимира Бурдіна.

5.074.png     5.074.png     5.074.png    

Гості зі Львова зустрілися з директором НПП «Синевир» Миколою Дербак. Були обговорені питання взаємодії між вузом і нацпарком. Нагадаємо, що напередодні керівник парку Микола Дербак і ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Володимир Мельник підписали угоду про співпрацю. Окрім спільної наукової, освітньої і культурної роботи, йдеться про створення в НПП «Синевир» студентської бази.

5.074.png     5.074.png    

Проректор та декани факультетів цього дня також відвідали Колочавську №1, Синевирську і Міжгірську №1 загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів, де провели зустрічі зі старшокласниками. Для майбутніх абітурієнтів вони презентували актуальну інформацію про Львівський національний університет імені Івана Франка, його факультети і переваги, що дає навчання у вузі.

27.11.2017 р.