Запрошуємо взяти участь у фестивалі «На Синевир трембіти кличуть»

Про нас

У неділю, 30 серпня цього року біля озера Синевир відбудеться обласний фестиваль «На Синевир трембіти кличуть». Запрошуємо усіх бажаючих взятим участь у святі.

Адміністрація НПП «Синевир».

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ

 

30 серпня до с.Синевирська Поляна, що на Міжгірщині, знову покличуть трембіти. На території національного природного парку "Синевир" відбудеться обласний фольклорно-туристичний фестиваль.

Спеціальним гостем свята стане Луганський обласний козачий кінний театр – таких колективів в Україні всього декілька. Театр спеціалізується на створенні та показі художньо-довершених вистав, які сприяють популяризаціїкозацького кінного мистецтва та відродженню і збереженню національних традицій загалом. За свою понад 10-річну діяльність, театр здобув визнання як удома, так і закордоном – в Угорщині, Словаччині, Німеччині, Білорусі.

Завітає театр на особисте запрошення голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.

Саме з видовищного показового виступу акторів-вершників із Луганщини о 12.00 розпочнеться фестиваль.

Далі відбудуться:

13.00 – театралізована хода до озера Синевир із відвідуванням сільських садиб у супроводі троїстих музик; 13.45 – переправа офіційної делегації через озеро до основного місця проведення свята; 14.00 – урочисте відкриття фестивалю; 14.30 – виступ фольклорних колективів області; 16.30. – виступ запрошених зірок естради – фіналіста всеукраїнськоо шоу "Голос країни 2015" Івана Пилипця та народного артиста України Івана Поповича. Мета фестивалю – пропагування закарпатських традицій і фольклору, а також презентація туристичних принад краю, зокрема, природної візитівки – озера Синевир, що є найбільшим озером Українських Карпат і, за присудом експертів з усієї країни, у 2008-му р. визнаний одним із "Сімох природних чудес України".

 


Опубліковати в twitter.com