27 вересня – День туризму


dtur.jpg     dtur2.jpg

Шановні працівники туристичної сфери, туристи!

Туристична галузь – одна з найбільш перспективних у нашому районі. Важко знайти в Україні регіон настільки багатий на природні та історико-культурні туристичні ресурси як територія Національного природного парку «Синевир». Екологічно найчистіший куточок Карпат приваблює на свої терени тисячі відвідувачів. Природа дала нам неоціненні ресурси, які ми разом повинні дбайливо охороняти і примножувати. Рекреація – найгуманніший спосіб спілкування людини з природою, тому розвиток туризму у нашому краї має бути пріоритетним напрямком. В НПП «Синевир» докладаються всі можливі зусилля та ресурси для охорони та облаштування популярних місць відпочинку, розбудови туристичної інфраструктури та популяризації нашого краю. Ми робимо все для того, щоб із часом наші земляки могли працювати і гідно заробляти у себе вдома.

На працівників туристичної галузі району покладена велика відповідальність і чекає титанічна праця. Відтак, у Ваше професійне свято бажаю Вам міцного здоров’я, наснаги, сімейного затишку, мирного життя та численних туристів!

А всім любителям мандрівок нехай відпочинок у нашому краї приносить лише хороші спогади та зарядить позитивною карпатською енергією для великих звершень у житті.

З повагою, директор НПП «Синевир» Микола Дербак.

dtur3.jpg     dtur4.jpg

26.09.2014 р.


Опубліковати в twitter.com