Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Акція з прибирання в долині річки Теребля

30 жовтня на території національного природного парку «Синевир» відбулася акція з прибирання, активними учасниками якої були працівники парку, вихованці куреню ім. Василя Пойди з Негрівця, разом з вчителем Гаврилем Іваном Васильовичем, та Ірина Щока – представник від Європейського товариства дикої природи.

Акція відбулася поблизу рекреаційного містечка «Рабачинка», де спочатку пройшла лекція щодо охорони та збереження дикої природи, а також правильного поводження з твердими побутовими відходами. Європейське товариство дикої природи представило знаки з концепцією «Поважай природу», які вже успішно використовуються на стежках та туристичних маршрутах парку.

Під час акції учасники назбирали 20 мішків пластику , скла та металу, які будуть передані для належної утилізації.

Завдяки проекту «Прибери в національному природному парку «Синевир» (Україна)» за спів фінансування Європейської асоціації охорони природи та дозвілля було встановлено 4 контейнери для роздільного збору сміття. Контейнери мають три відділи для пластику, скла та металу і розміщені біля входу до озера Синевир, Реабілітаційного центру бурих ведмедів, візит-центру та Рабачинки. Таким чином відвідувачі парку мають можливість скористатися роздільним способом утилізації сміття та зробити свій вклад у збереження природи.

Національний природний парк спільно з Європейським товариством дикої природи відкриває акцію «Пластик віддавай – квиток забирай» біля входу до стежки на о. Синевир та Реабілітаційний центр бурих ведмедів. За її умовами відвідувачі отримають безкоштовний квиток, здавши 4 пластикові або 3 скляні або 2 металеві пляшки. Акція триватиме поки щонайменше 100 чоловік не скористаються нею. Головною метою заходу є звернення уваги щодо правильного сортування сміття, зменшення забруднення та збереження довкілля.

02.11.2020 р.