Національний природн ий парк "Синевир" - ГОЛОВНА
Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Проект по облаштуванню мінерального джерела «Колочава» вийшов на фінішну пряму


5.074.png         5.074.png        

Будівельні роботи на території біля Колочавського мінерального джерела вже завершуються.

В рамках проекту, що стартував у липні, було зроблено складні будівельні роботи, які вимагали важкої ручної праці, багато часу і спеціальних вмінь. Витік води з мінерального джерела було облаштувано і пофарбовано, вирівняно територію і засипано ґрунтом, викопано і вимощено каменем канави для стоку води, прокладено пішохідні доріжки з природного каменю, зроблено і встановлено нові дерев’яні лавки для сидіння, огороджено територію родовища тощо.

5.074.png         5.074.png        

«Роботи проводилися дуже швидкими темпами і працівники до темної ночі працювали, адже ми боялися не встигнути до вересневих дощів, - розповідає керівник проекту, член ГО «Товариство «Синій вир»», яке виграло проект, Марія Шетеля. – Десятки відвідувачів щодня приходили до джерела набрати мінеральної води, відпочити, і це теж ускладнювало і гальмувало процес».

5.074.png         5.074.png        

Проект по облаштуванню території Колочавського родовища мінеральних вод ГО «Товариство «Синій Вир» переміг у конкурсі мікропроектів від громадських організацій у рамках реалізації проекту «Програма екологічних громадських ініціатив для Сходу та Заходу України». Проект реалізується Фондом розвитку ГО «Західноукраїнський ресурсний центр» спільно з Міністерством екології та природних ресурсів України, за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

10.09.2018 р.