Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Семінар з екоетики проведено у Негрівці


Національний природний парк «Синевир» провів учнівський семінар з екоетики за участі учнів Негровецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

5.074.png     5.074.png    

Як не нашкодити довкіллю, а навпаки, допомогти природі впоратися з тягарем, який людина накладає надмірним користуванням ресурсів – головний лейтмотив заходу. Теоретичні відомості чергувалися ігровими вправами, які сприяли кращому розумінню певних процесів. Наприклад, школярі закріплювали тему взаємозв’язків у природі та наслідки від їх руйнування за допомогою вправи «Павутиння», а про модель побудови дружніх стосунків людини і довкілля висловлювали свої думки у «шишкофон». Кожен з 30 учасників був задіяний на певному етапі заходу, мав нагоду проявити свої творчі здібності, поділитися власними думками і дізнатися чимало нового.

Семінар з екоетики проводився з метою утвердження екологічного світогляду молоді, формування етичної поведінки у стосунках «людина – природа», ознайомлення дітей з природоохоронною роботою нацпарку і його значенням для регіону.

16.11.2017 р.