Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

З нагоди Всесвітнього для водно-болотних угідь працівники НПП «Синевир» провели еколого-освітній захід у Синевирсько-Полянській школі

«Біорізноманіття і водно-болотні угіддя» - тема освітнього заходу, який відбувся у Синевирсько-Полянській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів (директор Олена Чуп). Його організувати і провели співробітники наукового і еколого-освітнього відділів національного природного парку «Синевир» з нагоди Всесвітнього для водно-болотних угідь.

Під час зустрічі з молоддю заступник директора НПП «Синевир» з науково-дослідної роботи, кандидат біологічних наук Юрій Тюх розповів про біорізноманіття, яке є цінним скарбом для людства. З-поміж усіх існуючих видів рослин і тварин 40% живуть або розмножуються у водно-болотних угіддях. Збереження цих ділянок землі – актуальна тема сьогодення. Озера, річки, болота, зазнаючи негативного впливу, стають вразливим середовищем для живих істот. Про це, а також про причини втрати водно-болотних угідь і можливі заходи з їх збереження розповів начальник відділу екологічної освіти НПП «Синевир» Юрій Бабічин.

Еколого-освітній захід проведено з метою підвищення обізнаності школярів щодо ролі водно-болотних угідь як осередків життя, формування екологічної свідомості, виховання відповідального ставлення до довкілля.

03.02.2020 р.