Національний природн ий парк "Синевир" - ГОЛОВНА
Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

НПП «Синевир» - територія натхнення


Унікальні природні і культурні ландшафти НПП «Синевир» є сприятливим середовищем для творчої роботи художників та інших митців. На території Національного природного парку “Синевир» щорічно проводяться пленери та інші мистецькі заходи. Парк прагне розширювати перелік мистецьких заходів. Територія претендує стати творчим майданчиком, який сприятливий для роботи митців при взаємодії з природоохоронцями і місцевим населенням. З огляду на це НПП «Синевир» долучається до роботи у міжнародному проекті «Території натхнення».

5.074.png    

Основна ідея проекту полягає у сприянні мобільності художників і творчих людей в сільській місцевості, як джерело натхнення, і в той же час роблячи використання їх творчості для підвищення місцевого розвитку (туризм), збереження природи і культурної спадщини шляхом міжнародного співробітництва та просування красот дикої природи і багатої народної культури сільської місцевості, через мистецтво.

У рамках проекту на території НПП «Синевир» у серпні 2018 року буде проведено пленер у дикій природі за участі митців з різних країн Європи. Детальніше про проект та його заходи Ви можете дізнатися з сайту:

http://areasofinspiration.eu/synevyr-ukraine

30.01.2018 р.