У Національному природному парку «Синевир» відбудеться День відкритих дверей


Про нас
10 лютого 2015 року у Національному природному парку «Синевир» відбудеться День відкритих дверей, який проводитиметься з метою інформування громадськості про функціонування установи по всіх напрямках діяльності. Будуть надані вичерпні відомості про природоохоронну, наукову, рекреаційну, еколого-освітню, міжнародну, господарську роботу, а також економічні і бухгалтерські дані, аналітичні і порівняльні відомості тощо. На усі питання, які будуть виникати у ході зустрічі, відповідатимуть керівництво НПП «Синевир», начальники відділів та інші співробітники парку. Учасники зустрічі зможуть отримати відповідь на будь-яке питання, що стосується функціонування Національного природного парку «Синевир».

До участі запрошуються представники районної і обласної влади, голови сільських рад, громадських організацій Закарпаття, журналісти, усі бажаючі.

У програмі заходу: зустріч у візит-центрі, спілкування з працівниками парку, виїзд у природоохоронні науково-дослідні відділення, рекреаційні об’єкти, до Реабілітаційного центру бурих ведмедів, озера Синевир тощо.

Початок Дня відкритих дверей о 10.00 за адресою: Візит-центр НПП «Синевир», с. Синевир (Остріки), Міжгірський район.

Телефон для довідок та попереднього повідомлення про участь у Дні відкритих дверей: 2-76-18.

05.01.2015 р.


Опубліковати в twitter.com