Національний природн ий парк "Синевир" - ГОЛОВНА
Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Візит-центр НПП «Синевир» - важливий інформаційно-освітній осередок


5.074.png         >5.074.png

Візит-центр НПП «Синевир» - важливий інформаційно-освітній осередок. Створений у 2004 році з метою ведення екологічної просвіти, формування привабливого туристичного іміджу національного парку. Виконує ознайомчу, просвітницьку і навчальну функції.

У виставковому залі гостей зустрічає макет-карта території НПП «Синевир», за допомогою якої можна здійснити віртуальну подорож екологічними, науково-пізнавальними стежками, туристичними маршрутами, підкорити найвищі вершини краю. За допомогою фотогалереї, виставки, стендів ознайомитись з рослинним і тваринним світом парку, зокрема, червонокнижними видами. У конференц-залі можна переглянути науково-популярні відеофільми .

Експозиція музею лісосплаву знайомить з історією спорудження греблі на Чорній ріці, процесом розробки, спуску та сплаву деревини гірськими річками. Такий спосіб транспортування деревини використовувався до середини ХХ століття. У візит-центрі також розміщена експозиція традиційної дерев’яної архітектури регіону. Ласкаво просимо до візит-центру НПП «Синевир»!

29.08.2018 р.