Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

НПП «Синевир» і Львівський національний університет ім. І. Франка підписали угоду про співпрацю


14 листопада НПП «Синевир» відвідала делегація Львівського національного університету ім. Івана Франка на чолі з ректором Володимиром Мельником. У ході зустрічі керівник вузу Володимир Мельник та директор НПП «Синевир» Микола Дербак підписали угоду про співпрацю.

5.074.png     5.074.png     5.074.png    

Львівський вуз зацікавлений у створенні студентської бази на території нацпарку, бо вона є сприятливою для практики майбутніх фахівців найрізноманітніших спеціальностей. Досвід створення студентської бази НПП «Синевир» вже має спільно з Національним педагогічним університетом ім. Михайла Драгоманова. Починаючи з 2012 року на околиці села Колочава щорічно проходять практику сотні студентів столичного вузу. Тож невдовзі в регіоні з’явиться ще один подібний заклад. НПП «Синевир» готовий сприяти у його створенні.

Окрім цього Микола Дербак і Володимир Мельник за участі делегації Львівського національного університету ім. Івана Франка у складі декана біологічного факультету Ігоря Хамари, декана географічного факультету Володимира Біланюка, директора ботанічного саду Андрія Прокопіва обговорили питання спільної участі у міжнародних проектах зі збереження рідкісних видів флори і фауни, розширення досліджень у напрямку культивування рідкісних рослин, проведення наукових конференцій і семінарів. Йшла мова й про залучення науковців біологічного факультету до функціонування реабілітаційного центру бурих ведмедів та реабілітаційного центру хижих птахів. Гості зі Львова особисто ознайомилися з роботою цих закладів, щоб на власні очі побачити їх базу. Сторони також відвідали Синевирське озеро, де обговорили питання дослідження міграційних шляхів земноводних поблизу цього водно-болотного угіддя і створення відповідних містків для цих живих істот.

5.074.png     5.074.png     5.074.png    

Підсумком робочої зустрічі стала конкретизація роботи за згаданими напрямками, втілення яких спільно займатимуться співробітники НПП «Синевир» і Львівського національного університету ім. Івана Франка.

15.11.2017 р.