Співпраця задля охорони довкілля.


Про нас
Розпочався новий навчальний рік і важливим напрямком діяльності національного природного парку «Синевир» з навчальними закладами регіону є організація у школах заходів, які сприяють підвищенню рівня екологічної культури учнів, дають їм змогу реалізувати свої здібності, разом вивчати традиції краю та проводити природоохоронні акції. Еколого-освітня робота серед учнів – надзвичайно важлива справа, вона виховує почуття відповідальності за стан навколишнього середовища, внутрішню переконливість в необхідності розумного і бережливого ставлення до природи.

Вже зараз фахівцями відділу екологічної освіти НПП «Синевир» готуються методичні матеріали для екологічних занять, які включають в себе теоретичні і практичні завдання, а також наглядні матеріали, комп’ютерні презентації, інформаційно-освітні листівки тощо. Вивчається досвід проведення польових занять та тематичних екскурсій, екологічних ігор на лоні природи. Саме такі заняття допомагають краще зрозуміти нерозривний зв'язок людини і природи. Наше завдання: розказати, показати, зацікавити, здивувати і залучити молодь до пізнання навколишнього світу, який потребує уваги та допомоги.

Зараз людство усвідомило, що природа стоїть на межі глобальних змін через нищівне ставлення до неї. Зупинити це і відвернути можна лише спільними зусиллями, розуміючи, що природа – це наш дім, а ліси - живі легені планети.

Регіональний еколого-освітній часопис «Синій Вир» регулярно друкуватиме цікаві пізнавальні матеріали на теми екології та розповсюджувати їх серед учнів шкіл регіону. Сподіваємось, що це додасть натхнення і нових сил для спільної праці в охороні прекрасної карпатської природи.
03.09.2012 р.