Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

«Останній бій у нас ще попереду»

Напередодні Дня захисника України відбулася зустріч директора національного природного парку «Синевир» Миколи Дербака і працівників установи з учасниками АТО, командним складом і побратимами 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Під час зустрічі голова громадського об’єднання учасників революції гідності, ветеранів війни та добровольців «Єдність» Богдан Колодницький представив цих поважних людей, які боронили Україну. Серед них – командир 72 бригади, а зараз заступник командувача ОК «Південь» Андрій Соколов, заступники командира бригади Микола Бебес і Олександр Самарський, начальник штабу Юрій Іванов.

Богдан Колодницький подякував Миколі Дербаку за непересічну підтримку учасників бойових дій: «Ви людина, яка є волонтером і меценатом, що багато допомогли фронту. Хочеться вам за це подякувати. Але не забуваймо, що війна триває. Останній бій у нас ще попереду».

Голова громадського об’єднання учасників революції гідності, ветеранів війни та добровольців «Єдність» вручив директору НПП «Синевир» книгу «Щоденник нелегального солдата», яка, за словами пана Колодницького, «написана на крові»…

Андрій Соколов також подякував Миколі Дербаку за підтримку воїнів, які боронили Україну і на знак подяки вручив йому прапор 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Цінними подарунками стали 2 томи Станіслава Аржевітіна про національно-визвольний рух на Закарпатті, які щойно вийшли з друку. Автор особисто передав їх керівнику установи і запросив усіх бажаючих на презентацію видання, що відбудеться 14 жовтня у Колочаві.

Микола Дербак подякував поважним гостям за візит і добру нагоду поспілкуватися. Він запевнив, що й надалі допомагатиме бійцям всіма доступними для нього способами. Керівник парку привітав військових з Днем захисника України та побажав їм міцного здоров’я, сил і мирного неба над нашою країною.

14.10.2020 р.