Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

У НПП «Синевир» провели масштабні ремонтні роботи дахів адмінбудівель та рекреаційних об’єктів


Працівники НПП «Синевир» щойно завершили перекриття даху будинку відпочинку «Гребля», що знаходиться поряд з музеєм лісу і сплаву. Колись тут любили зупинятися туристи, бо довкола неймовірна краса природи. Та після паводку 1998 року, який зруйнував не лише унікальний музей, але й стовпи ліній електропередач, прийом туристів тут став неможливим.

5.074.png     5.074.png    

Цей двоповерховий будинок відпочинку зведений у кінці 70-х. На початку 90-х тут проведено реконструкцію. Досі будівля збереглася у дуже хорошому стані, а дах, вкритий дранкою, почав протікати. Щоб врятувати об’єкт, працівники парку в оперативному порядку подбали про виготовлення дерев’яного покрівельного матеріалу. Перекрити дах вирішили саме дранкою, хоча простіше було придбати сучасні матеріали, але вони могли зіпсувати навколишній культурний ландшафт.

З відбудовою музею лісу і сплаву та проведенням до цього урочища електроенергії, в НПП «Синевир» планують відновити роботу будинку відпочинку «Гребля», який одночасно зможе приймати 30 туристів.

Окрім «Греблі» на фініші перекриття дахів будинків рекреаційного містечка «Рабачинка». Їх тут десять. Туристичний об’єкт також популярний серед туристів, бо знаходиться в оточенні мальовничої природи, а додаткові плюси йому додає сусідство з річкою і Реабілітаційним центром бурих ведмедів .

5.074.png     5.074.png    

До цього в НПП «Синевир» перекрито дах ще однієї знакової будівлі – приміщення Остріцького природоохоронного науково-дослідного відділення. Саме тут розміщувалась адміністрація нацпарку у час його заснування. Не оминули увагою в парку й теперішній головний офіс. Тут відремонтовано центральну його частину. До будівлі прокладено бруківку і здійснено благоустрій прилеглої території.

В подальшому подібна робота буде проводитися й на інших об’єктах НПП «Синевир», які цього потребують.

10.11.2017 р.