Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Національні парки України отримають якісну промоцію

Національні природні парки в Україні - це дивовижно гарні куточки дикої природи з обладнаними стежками та маршрутами, місцями відпочинку тощо. Та часто туристам важко швидко знайти необхідну інформацію про відпочинок в певному парку, доїзд до нього чи проживання. Відсутність сучасної і якісної реклами національних парків негативно впливає на відвідуваність територій, їх популярність серед туристів, економічний розвиток прилеглих сіл.

Саме про маркетинг туризму в НПП та правильну комунікацію в інтернеті йшлося на дводенному навчальному тренінгу у Львові, який відбувся в рамках проєкту «Підтримка природоохоронних територій в Україні». Участь в тренінгу взяли і працівники національного природного парку «Синевир».

Під час тренінгу учасники ознайомилися з планом роботи по реалізації тендеру по створенню сайтів, відеороликів та фотобаз для з восьми цільових територій проекту та пройшли навчання з роботи у соцмережах. Зокрема, вивчали основні алгоритми соціальних мереж., візуальну комунікацію у соцмережах, ознайомилися з найкращими комунікаційними кейсами парків у світі.

Для всіх парків учасників проєкту презентували нові сучасні брендбуки та емблеми, які працівники парків тепер мають використовувати у своїй роботі.

06.10.2020 р.