Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Осінь – пора для пригод!

Якщо ви не встигли приїхати на Синевир влітку – то осіння пора час надолужити згаяне. Пропонуємо Вам ТОП-5 ідей для осіннього відпочинку в найкрасивішому парку України.

1. Осіннє Озеро Синевир. Синя глядь Синевирського озера в золотому осінньому обрамленні виглядає дивовижно гарно. Саме тому пору золотої осені художники найчастіше обирають для своїх пленерів на озері. Не прогавте цей момент!

2. Синевирські ліси багаті на білі гриби. Для любителів тихого полювання осінній час найкраща пора прогулятися лісом та ще й назбирати купу найсмачніших грибів. Особливо багато тут білих. Гриби, що виросли серед Синевирських смерек, вважаються екологічно найчистішими, а відтак- і найбільш корисними. Уявили собі аромат грибної юшки? Тоді пакуйте валізи!

3. Ведмеді восени найгарніші Клишоногі мешканці Центру реабілітації бурих ведмедів в НПП «Синевир» вже з вересня починають готуватися до зимового сну. Вони посилено харчуються і набирають вагу. Тож побачити їх біля кормових майданчиків в повному складі найбільше можна восени. При нагоді можете і сам принести моркви чи яблук і допомогти бурим поправитися. Тож спішіть, поки вони не лягли спати!

4. Похід за чорницею та брусницею Сезон чорниці та брусниці в парку триває до перших заморозків. Тому якщо не встигли досхочу поласувати вітамінами влітку, ще є час піднятися в гори та назбирати корисних ягід. Рюкзак в руки – і в гори!

5. Сироварня в горах Все літо вівчарі випасають отари високо на полонинах. Саме туди до них піднімають туристи, щоб самим подоїти овець, зварити сиру та продегустувати сирні продукти. В осінню пору вівчарі з вівцями спускаються до підніжжя гір і до них можна швидше і легше потрапити. Тут вони ще перебуватимуть до середини листопада. Ви ще встигаєте на майстер-клас на природі!

Чекаємо на Синевирі!

05.10.2020 р.