Національний природн ий парк "Синевир" - ГОЛОВНА
Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Розглянуто основні принципи фінансового партнерства


5.074.png        

20 серпня в національному природному парку «Синевир» у рамках німецько-українського проекту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» відбулася робоча зустріч за участю експертів проекту Яб Яаана Вермаата та Маріне Елбакідзе з працівниками парку, представниками місцевих громад і громадських організацій.

НПП «Синевир» є учасником даного німецько-українського проекту. Одним із напрямків проекту є фінансова підтримка ініціатив місцевих громад, що спрямовані на збалансований соціально-економічний розвиток, який гармонійно пов'язаний зі збереженням довкілля та підтримує природоохоронні дії.

«Ми маємо ряд ідей, які можуть бути втілені за інфраструктурним напрямком проекту. Перш за все, нас турбує проблема сміття. Її необхідно вирішити якомога скоріше, – каже директор НПП «Синевир» Микола Дербак.

5.074.png         5.074.png        

На зустрічі обговорювалися питання про підхід фінансового партнерства, можливості та виклики щодо сталого соціально-економічного розвитку місцевих громад, а також обговорені підходи щодо вирішення конкретних проблемних питань. Розглянуто основні принципи фінансового партнерства, засоби та шляхи його впровадження.

21.08.2018 р.