Стартує українсько-німецький проект…


У рамках реалізації Угоди між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про співробітництво у сфері охорони навколишнього природного середовища, стартує українсько-німецький проект «Посилення системи природоохоронних територій України». В даному проекті взяв участь і національний природний парк «Синевир».

Одним із ключових завдань проекту є визначення природоохоронних об’єктів та виділення фінансування для подальшого впровадження зазначеного проекту.

За результатами тендерних процедур НПП «Синевир» пройшов перший етап відбору, потрапивши в десятку кращих і був відібраний для виконання техніко-економічного обґрунтування зазначеного проекту.

Згідно з графіком виконання робіт по підготовці матеріалів по відбору природоохоронних територій, експерти консорціуму OBf відвідали нашу установу. Група в складі Вольфанга Фремута (Франкфуртське зоологічне товариство), Леоніда Проценка (Інтерекоцентр), Євгена Мельника, експерта з соціально-економічних питань та перекладача, ознайомилися з діяльністю та унікальними природними об’єктами національного парку. З групою експертів та з представниками від НПП «Синевир» проведено засідання на якому було розглянуто і обговорено ряд питань щодо покращення управління парку, роботи з громадськістю, еколого-освітньої роботи, збереження і відновлення екосистем, соціально-економічного розвитку тощо. Національним парком надано заповнені анкети згідно умов проекту, які в подальшому будуть основним важелем під час відбору установ ПЗФ, які візьмуть участь у впровадженні повномасштабного проекту.07.08.2012 р.