У НПП «Синевир» перебуває делегація працівників Національного парку «Крконоші» (Чехія)


krkn.jpg     krkn2.jpg

9 вересня до НПП «Синевир» приїхала делегація працівників найбільшого чеського Національного парку «Крконоші». До речі, недавно директор Національного природного парку «Синевир» Микола Дербак та директор Національного парку «Крконоші» Ян Гребачка підписали угоду про співпрацю між двома природоохоронними структурами. Подія відбулася в офісі чеського парку, у місті Врхлабі.

Тепер чеські природоохоронці приїхали до нас, щоб надалі впроваджувати підписану угоду, яка має за мету проведення співпраці у сфері охорони природи, реалізація різних проектів, програм обміну досвідом, розвиток екологічного туризму тощо.

Партнери мають намір співпрацювати у таких напрямках: моніторинг біорізноманіття, спілкування з відвідувачами з метою їх екологічної освіти, сприяння розвитку екологічному туризму, менеджмент лісових екосистем, менеджмент природних екосистем та інші.

На зустрічі у кабінеті директора НПП «Синевир» сторони обговорили деталі співпраці. Гості з парку «Крконоші» відвідали візит-центр НПП «Синевир», де ознайомились з експозицією закладу, переглянули відеофільм про парк. Вони також здійснили подорож до унікального Дикого озера, що знаходиться на схилі гори Гропа. Попереду чеських природоохоронців чекає не менш цікава і насичена програма, яка передбачає детальне вивчення досвіду діяльності НПП «Синевир».

krkn3.jpg     krkn4.jpg

krkn5.jpg     krkn6.jpg

10.09.2014 р.


Опубліковати в twitter.com