Юним натуралістам природа парку припала до душі.


Про нас
30 липня в національний природний парк «Синевир» завітав Всеукраїнський наметовий еколого-освітній табір-експедиція «Ойкос». Вже традиційно, кожного року сюди приїжджають юні екологи-краєзнавці з різних куточків України.

Основним напрямком навчально-виховної роботи табору-експедиції є пізнавальні дослідницькі програми, які включають в себе спостереження, змальовування, фотографування, дослідження флори і фауни різних екосистем, порівняння дивовижних Карпатських краєвидів… Ці інтереси об’єднують юних натуралістів і змушують подорожувати.

Учасники експедиції мали змогу ознайомитися з унікальними природними об’єктами національного парку, відвідали найбільше озеро природного походження в Українських Карпатах, одне з семи природних чудес України – Синевирське озеро. Пройшлись екологічною стежкою навколо озера, побачили унікальні куточки природи, мальовничі гірські пейзажі, величні карпатські ліси, монумент Синь і Вир», вирізаний з червоного дерева та багато іншого.

Завітали юннати і до реабілітаційного центру бурих ведмедів, де відвідали 6 бурих ведмедів, дізналися чимало інформації про клишоногих. З великим захопленням спостерігали, як вони купаються в басейні, граються на спеціально обладнаному для них ігровому майданчику.01.08.2012 р.