Національний природн ий парк "Синевир" - ГОЛОВНА
Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

НПП «Синевир» приймає європейських митців


5.074.png        
5.074.png         5.074.png        

З 9 по 15 серпня 2018 року у національному природному парку «Синевир» проходить пленер для митців у дикій природі. Захід проводиться в рамках проекту «Території натхнення», який підтриманий Європейським Союзом за програмою «Креативна Європа».

Сьогодні відбулася перша робоча зустріч директора установи Миколи Дербака і працівників парку з учасниками та організаторами пленеру для митців. В ході розмови, учасники познайомилися, уточнили програму проведення заходу, узгодили основні моменти.

За повідомила представниця Європейського товариства дикої природи Ірина Щока, це перший подібний захід який проводиться в Україні. Такі пленери пройдуть в інших країнах Європи, і їх мета – активізувати інтерес митців та творчих людей до сільських місцевостей, як до джерела їхнього натхнення. Водночас, їхня творча робота буде використана для посилення місцевого розвитку, охорони природи та культурної спадщини через міжнародну співпрацю і просування краси дикої природи, багатої культури сільських місцевостей через твори мистецтва.

09.08.2018 р.