В НПП «Синевир» пройшла краєзнавчо-пошукова експедиція


25.07.20161 25.07.2016

Нещодавно територією НПП «Синевир» пройшла тижнева краєзнавчо-пошукова експедиція вихованців Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді під керівництвом методиста Віктора Мазура та вчитель фізичного виховання Геннадія Шмигельського.

Учасники експедиції відвідали візит-центр НПП «Синевир», експозиції музею лісосплаву і традиційної дерев’яної архітектури. Відтак, ознайомились з роботою Реабілітаційного центру бурих ведмедів, де спостерігали за клишоногими - їх тут аж 19. Найбільше молоді сподобалось, як ведмеді купаються у басейні.

09.08.20161 25.07.2016

Відвідали юні краєзнавці й Синевирське озера, яке є найбільшим озером природного походження в Українських Карпатах і входить до семи чудес України. Пройшлись екологічною стежкою навколо озера, молодь більше дізналася про Перлину Карпат і унікальні природні цінності НПП «Синевир».

Захоплюючими були подорожі на гору Кам’янка, в Чорну ріку, де був музей лісосплаву, до Дикого озера тощо.

Керівник експедиції Віктор Мазур висловив вдячність директору національного природного парку «Синевир» Миколі Дербаку за теплий прийом і сприяння у проведенні експедиції. До речі, між НПП «Синевир» і Закарпатським центром туризму краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді діє угода про співпрацю, тож подібні еколого-освітні заходи в парку проводитимуться й надалі.

18.08.2016 р.

Опубліковати в twitter.com