Національний природн ий парк "Синевир" - ГОЛОВНА
Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Здійснено оцінку ефективності управління природоохоронної території


5.074.png     5.074.png    
5.074.png    

24 жовтня у Національному природному парку «Синевир» здійснено оцінку ефективності управління природоохоронної території. Захід проведено за методикою ССРАМЕТТ, що розроблена для національних парків і заповідників країн Карпатського регіону.

Оцінка здійснювалася за участі працівників парку, а також координатора WWF в Україні з природоохоронної роботи Богдана Проця і експерта німецького банку KfW Марні Баммерт. До речі, згадана фінансова установа виділяє значні кошти на реалізацію проекту «Підтримка природоохоронних територій в Україні», який націлений на покращення ефективності управління та збереження екологічних цінностей таких територій. Тож відповідну оцінку необхідно зробити задля відстеження прогресу і початку інвестицій з проекту. Методика дозволяє чітко виявити потреби установи, що бере участь в оцінці.

У ході проекту «Підтримка природоохоронних територій в Україні» передбачається розробка планів розвитку відібраних природоохоронних територій, технічне забезпечення, розбудова інфраструктури, широка інформаційна робота тощо.

25.10.2017 р.