Національний природн ий парк "Синевир" - ГОЛОВНА
Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

У НПП «Синевир» тривають заходи з недопущення браконьєрства

На порушників чекає серйозне покарання

У зв’язку з великим сніговим покривом, наступив важкий період для диких тварин, зокрема оленів і косуль. Звірі спускаються до населених пунктів і автошляхів в пошуках їжі. Через те, що тварини можуть стати легкою здобиччю для браконьєрів, служба державної охорони природно-заповідного фонду НПП «Синевир» веде посилену охорону. У разі виявлення порушників, на них чекає покарання згідно статті 85 Адміністративного кодексу України та статті 248 Кримінального кодексу України. Незаконне полювання в заповідниках або на інших територіях та об'єктах природно-заповідного фонду караються штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів полювання та всього добутого. За незаконне добування чи знищення оленя благородного передбачено штраф у розмірі 16500 грн., косулі – 8800 грн.

На контрольно-пропускних пунктах парку проводяться перевірки автотранспорту. Щоб зарадити виснаженню тварин, працівники НПП «Синевир» здійснюють підгодівлю оленів та козуль сіном.

Національний природний парк «Синевир» застерігає жителів і гостей регіону бути пильними та не вдаватися до дій, які можуть зашкодити диким тваринам у цей важкий для них час. Якщо ви стали свідками браконьєрських дій або спроб браконьєрства, просимо негайно повідомити службу державної охорони ПЗФ парку за телефоном 03146 2 76 18. Ваша допомога дозволить оперативно відреагувати на незаконні дії і попередити загибель диких тварин. Не будьте байдужими!

Адміністрація НПП «Синевир».

28.01.2019 р.