У НПП «Синевир» моніторинг за дикими тваринами здійснюється з використанням відеокамер


Про нас

У рамках проекту «Збереження Карпатських пралісів», що координує Товариство охорони птахів України та за фінансової підтримки Франкфуртського зоологічного товариства Національний природний парк «Синевир» отримав вісім відеокамер. Їх встановлено у місцях найбільшого скупчення фауни. Відеозйомка дає змогу не лише вести якісний науковий моніторинг за дикими тваринами, але й попередити випадки браконьєрства.

Незабаром НПП «Синевир» в рамках проекту отримає ще 30 відеокамер. Вони також будуть встановлені у різних урочищах по всій території парку. Сигнал від камер транслюватиметься в Інтернеті на відповідному сайті, тож усі бажаючі зможуть спостерігати за життям і поведінкою диких звірів і природними явищами.

Нагадаємо, що проект «Збереження Карпатських пралісів» ставить перед собою дуже важливі цілі у нашому регіоні. Передусім, це збереження Карпатських пралісів і старовікових лісів шляхом розширення територій покриття цих цінних лісових масивів національними природними парками Українських Карпат. Територія впровадження – національні природні парки та прилеглі до них території, розташовані в зоні зростання пралісів і старовікових лісів, зокрема, у НПП «Синевир».

04.02.2016 р.

Опубліковати в twitter.com