Національний природн ий парк "Синевир" - ГОЛОВНА
Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Стартував проект по впорядкуванню мінерального джерела в Колочаві


5.074.png     5.074.png    

Проект по облаштуванню території Колочавського родовища мінеральних вод ГО «Товариство «Синій Вир» переміг у конкурсі мікропроектів від громадських організацій у рамках реалізації проекту «Програма екологічних громадських ініціатив для Сходу та Заходу України». Проект реалізується Фондом розвитку ГО «Західноукраїнський ресурсний центр» спільно з Міністерством екології та природних ресурсів України, за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки. Мета проекту: підтримати 14 громадських ініціатив ініційованих місцевими громадськими організаціями і спрямованих на вирішення екологічних проблем на об’єктах природно-заповідного фонду у чотирьох областях України.

Днями відбулася зустріч групи управління реалізацією проекту по облаштуванню мінерального джерела Колочава. Учасники обговорили основні заходи проекту та деталі їх виконання. В рамках проекту планується облаштувати мінеральне джерело (витік), прокласти пішохідні доріжки з природного каменю, огородити територію родовища, вирівняти площу біля родовища; встановити лінії інформаційних стендів, лавки для сидіння та провести ряд еколого-освітніх заходів.

Завдяки облаштуванню території, зменшиться негативний антропогенний вплив на мінеральне джерело, покращиться доступ рекреантів з метою оздоровлення, а залучення громадськості до робіт сприятиме підвищенню екологічної свідомості місцевих та убезпечить пам’ятку природи від руйнування у майбутньому.

01.08.2018 р.