Національний природн ий парк "Синевир" - ГОЛОВНА
Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

В НПП «Синевир» проводились навчання з техніки безпеки.


5.074.png     5.074.png    

Важливим фактором розвитку підприємства є забезпечення здорових, безпечних і високопродуктивних умов праці. Ключовим завданням для керівництва та профкому Національного природного парку «Синевир» є всебічна турбота про охорону праці працівників.

Однією із складових безпечних умов праці є навченість працівників. Для цього в НПП «Синевир» визначені категорії працівників підвищеної безпеки, що працюють або можуть зіткнутись в процесі своєї діяльності з шкідливими і небезпечними умовами праці, та категорії працівників, до яких вимагаються кваліфікаційні вимоги.

З метою підвищення рівня безпеки під час виконання цими працівниками їх службових обов'язків 19 жовтня проводились навчання. Під керівництвом досвідчених спеціалістів, директора ТОВ «Закарпатський навчальний центр підготовки і перепідготовки кадрів» Ольги Білоус, головного державного інспектора відділу нагляду в АПК та СКС на транспорті та зв'язку Управління Держпраці в Закарпатській області Мирослава Феделеша та консультанта навчального центру Олега Білоуса присутні мали змогу отримати необхідний багаж знань по вимогам, правилам, інструктажам з ОП та ТБ тощо.

Підсумком навчання було отримання ними посвідчень кваліфікованого працівника.

19.10.2017 р.