Студенти НПУ ім. М.Драгоманова та працівники НПП «Синевир» провели зі школярами профорієнтаційний семінар


semi2.jpg     semi3.jpg

Студенти Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова не лише відпочивають на навчально-оздоровчій базі університету у селі Колочава, але й проводять різноманітні акції, семінари, дослідження, збирають матеріали для наукових робіт на різні теми.

Студенти – магістри кафедри туризму Інституту природничо-географічної освіти та екології Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова приїхали на базу аби зібрати матеріали для написання магістерських робіт по Національному природному парку «Синевир». Та попри копітку пошукову роботу, студенти викроїли час та разом із працівниками НПП «Синевир» провели семінар із учнями старших класів Колочавської ЗОШ №2. Мета зустрічі – ознайомити майбутніх студентів із НПУ ім. Драгоманова, розказати про навчання в одному з найвідоміших університетів України , детально розповісти школярам про професією «менеджер туризму».

«Презентували університет 4 студентки, - розповідає доцент кафедри туризму, кандидат географічних наук Оксана Борисова. – Кожна із них розповіла про окремий аспект навчання в університеті: навчальний процес у вузі, професію менеджера, проходження практики та життя поза університетом – фестивалі, вечори, виставки та ін. Мета спілкування - зміцнити зв'язок із студентами та учнями, дати уявлення про майбутнє студентське життя. Особливо хотілося зорієнтувати у виборі професії школярів, які стоять на порозі вибору. Колочава, територія НПП «Синевир» - це величезний потенціал для розвитку туризму. Тому учні мають вчитися працювати у туризмі, бо за ним - майбутнє цього краю».

02.10.2013 р.


Опубліковати в twitter.com