Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

У НПП «Синевир» відбувся осінній пленер


5.074.png     5.074.png    

Художники з різних куточків країни впродовж десяти днів милувалися природою, черпаючи від неї натхнення, і творили нові картини.

Як золотоосінь, то на її терени висаджуються десанти людей з мольбертами, аби на своїх полотнах майстерно зафіксувати неповторні за красою художні сюжети.

5.074.png     5.074.png    

Пленер, що відбувся в НПП «Синевир» має статус всеукраїнського: сюди приїхали відомі майстри пензля з Київщини, Харківщини, Чернівців, Івано-Франківська... Участь у живописі просто неба беруть і закарпатські художники, в тому числі міжгірці, зокрема, голова ГО художників «Карпатські кольори» Василь Шиндра, Іван Вегеш, Василь Сенько… Склад митців перевершує два десятки осіб. Їхні творчі маршрути пролягали у чарівні куточки –до Синевирського озера, Дикого озера, Чорної Ріки, гори Ріжок, водоспаду Кам’янка тощо.

Базою розташування художників стали мотелі НПП «Синевир», за що художники висловили вдячність директору парку Миколі Дербаку. Подібний притулок природоохоронний колектив надає, до речі, вже далеко не вперше. Він забезпечує не лише місцем проживання, але й харчування.

Незважаючи на примхи погоди, інколи, все таки, як стверджують художники, чарівність верховинських гір дає невичерпне натхнення у творчості, приносить рясні творчі плоди.

17.10.2017 р.