Делегація Луганської області відвідала НПП «Синевир»


25.07.20161 25.07.2016

Недавно відбулася тижнева поїздка делегації Луганської області на Захід України, яку очолив голова військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз. У її складі – сільські голови, представники об’єднаних територіальних громад, райдержадміністрацій, мери міст Луганщини.

Мета поїздки - перейняти досвід територіальних громад, вивчити позитивні приклади децентралізації та обмінятися практикою розвитку сільських територій. Знайомлячись з досвідом Закарпаття, гості зі Сходу відвідали Міжгірський район у супроводі заступника голови Закарпатської ОДА Віктора Мікуліна, де зустрілися з головою райдержадміністрації Василем Худинцем і директором Національного природного парку «Синевир» Миколою Дербаком. Вони детально ознайомили делегацію Луганщини з тими здобутками, які має Міжгірщина, торкнулися проблемних питань і шляхів їх вирішення. Обговорювалися теми про можливості громад, співпрацю з інвесторами, налагодження системи якісної освіти у громадах, покращення системи охорони здоров’я, удосконалення інфраструктури тощо.

09.08.20161 25.07.2016

Делегація на чолі з керівником Луганщини Юрієм Гарбузом у супроводі Віктора Мікуліна, Василя Худинця і Миколи Дербака ознайомилася з родзинкою Закарпаття – Національним природним парком «Синевир». Тут не лише унікальне Синевирське озеро, до якого їдуть численні туристи з усього світу, але й приклад побудови гармонійного співіснування громад і природи, розвиток туризму як найгуманнішого виду природокористування, впровадження міжнародних проектів, які позитивно позначаться на подальшому розвитку регіону.

09.08.2016 р.

Опубліковати в twitter.com