Юрія Тюха нагороджено Почесною грамотою


tuch2.jpg     tuch3.jpg

У рамках відзначення Дня працівника природно-заповідної справи у департаменті екології та природних ресурсів Закарпатської облдержадміністрації відбулася нарада з питання “Стан та перспективи розвитку екомережі та природно-заповідного фонду”. Участь у ній взяли голова облради Володимир Чубірко, керівники департаменту екології, адміністрацій заповідників та національних природних парків.

В ході наради обговорювалися важливі питання розвитку екомережі регіону, його розбудови та шляхи впровадження спільних проектів із європейцями. «Це сприятиме розвитку туристичних атракцій та дозволить охороняти та зберегти унікальні букові ліси, наближені до пралісових, та рослини, занесені до Червоної книги України», – зауважив керівник структури.

На зустрічі також відзначено кращих працівників природно-заповідної справи області.

Почесною грамотою за сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок в розвиток природно-заповідної справи та розбудови екомережі Закарпаття був нагороджений кандидат біологічних наук, заступник директора з наукової роботи національного природного парку «Синевир» Юрій Тюх.

Щиро вітаємо колегу і бажаємо йому й надалі плідної праці та успіхів.

28.07.2015 р.


Опубліковати в twitter.com